Меню KDT
МЕНЮ

logo.png?_=1593595360

№9 "ЗЕРДЕ"  МАМАНДАНДЫРЫЛҒАН МЕКТЕБІ
  • kz
  • Меню школы

    Название страницы

    Қалалық олимпиаданың қорытындысы 2014-2015 оқу жылы
    Жүлделі орын иеленгендер

    Оқушының аты- жөні

    Сыныбы

    Пәні

    Орны

    Оқытушының аты-жөні

    1

    Үбініғажыпов Айдын

    10

    математика

    III

    Таганов Бекполат

    2

    Даригер Альбек

    10

    физика

    III

    Хатап Хамбар

    3

    Сарбақыш Нұрәлі

    9

    физика

    III

    Хатап Хамбар

    4

    Сейдулла Қымбат

    10

    информатика  

    II

    Оразбаева Бақытжан Мухамедияновна

    5

    Тынысбекова Саида

    11

    биология

    II

    Қасымова Ләзім Талгатовна

    6

    Серікбаева Айдана

    11

    биология

    III

    Қасымова Ләзім Талгатовна

    7

    Жауғашева Дәриға

    10

    биология

    II

    Қасымова Ләзім Талгатовна

    8

    Боранбаев Куандық

    9

    биология

    ІІІ

    Қасымова Ләзім Талгатовна

    9

    Кенжебай Гульнази

    9

    биология

    I

    Қасымова Ләзім Талгатовна

    10

    Омертасова Нуриза

    11

    химия

    II

    Ахметжан Аятжан

    11

    Сапар Нұрсұлтан

    11

    химия

    III

    Ахметжан Аятжан

    12

    Айтымова Мадина

    10

    химия

    III

    Ахметжан Аятжан

    13

    Айманбетова Мален

    10

    химия

    II

    Ахметжан Аятжан

    14

    Каликбаев Нурислам

    9

    химия

    III

    Ахметжан Аятжан

    15

    Мустахимов Диас

    9

    химия

    II

    Ахметжан Аятжан

    16

    Оспанова Аяна

    10

    география

    III

    Шоқатова Ғалия Шукеновна

    17

    Толганбаев Шернияз

    9

    география

    II

    Шоқатова Ғалия Шукеновна

    18

    Бекен Әсемай

    9

    география

    III

    Шоқатова Ғалия Шукеновна

    19

    Габдрашитова Аружан

    10

    ағылшын тілі

    III

    Бекенова Бибигуль Мырзатаевна

    20

    Бақытжанқызы Жансая

    9

    орыс тілі

    III

    Турсекеева Калимаш Киякбаевна

    21

    Досмағанбетова Балауса

    10

    орыс тілі

    III

    Шорманова Тоня Серикбаевна

    22

    Сырымова Аяжан

    11

    қазақ тілі

    III

    Есенгулова Лида Аскаровна

    23

    Бижанова Анель

    9

    қазақ тілі

    III

    Есенгулова Лида Аскаровна

    24

    Қали Жансая

    9

    қазақ тілі

    I

    Дәстенова Несібелі Назаргалиевна

    25

    Абдраимова Диана

    9

    тарих

    II

    Рахимова Гулнар Мизамбаевна

    26

    Турашева Анель

    9

    тарих

    II

    Рахимова Гулнар Мизамбаевна

    27

    Нуридин Марал

    10

    тарих

    І

    Рахимова Гулнар Мизамбаевна

    28

    Мұқаметқали Зарина

    10

     тарих

    ІІ

    Рахимова Гулнар Мизамбаевна

    29

    Қуаныш Дамир

    11

    тарих

    І

    Рахимова Гулнар Мизамбаевна



    Қалалық олимпиаданың қорытындысы 2014-2015 оқу жылы
    Грамотамен марапатталғандар

    Оқушының аты- жөні

    Сыныбы

    Пәні

    Орны

    Оқытушының аты-жөні

    1

    Мейрам Серикболсын

    9

    математика

    грамота

    Мәуіт Рысбек

    2

    Күзембай Арман

    9

    физика

    грамота

    Ертісхан Дәркей

    3

    Рыспанбетов Нурсултан  

    9

    физика

    грамота

    Ертісхан Дәркей

    4

    Ошанов Мансұр

    11

    физика

    грамота

    Хатап Хамбар

    5

    Турысбек Темірлан

    11

    информатика  

    грамота 

    Оразбаева Бақытжан Мухамедияновна

    6

    Казбекова Мадина

    11

    биология

    грамота

    Қасымова Ләзім Талгатовна

    7

    Талипова Жанел

    11

    химия

    грамота

    Ахметжан Аятжан

    8

    Сагидулла Томирис

    9

    химия

    грамота

    Ахметжан Аятжан

    9

    Мусулманбек Диас

    9

    география

    грамота    

    Шоқатова Ғалия Шукеновна

    10

    Кабульдинова Аина

    11

    орыс тілі

    грамота

    Турсекеева Калимаш Киякбаевна

    11

    Оразалинова Марьям

    9

    орыс тілі

    грамота

    Турсекеева Калимаш Киякбаевна

    12

    Оспанова Айдана

    10

    орыс тілі

    грамота

    Шорманова Тоня Серикбаевна

    13

    Жеткерген Жания

    9

    орыс тілі

    грамота

    Шорманова Тоня Серикбаевна

    14

    Жаксылыкова Несибе

    9

    құқық

    грамота

    Абубакирова Эльмира Сыйлыкбековна

    nazarbayev.jpg?_=1 sim2.jpg?_=1597814901 sim3.jpg?_=1597814951

    Ауа - райы

    Оцените школьный сайт:

    Дауыс беру

    Полезные ссылки