Меню KDT
МЕНЮ

logo.png?_=1593595360

№9 "ЗЕРДЕ"  МАМАНДАНДЫРЫЛҒАН МЕКТЕБІ
  • kz
  • Меню школы

    Жұлдыздар шеруі

                                                         Жұлдыздар шеруі-2018

    2018 жылдың 21 мамыр күні Дарынды балаларға арналған №9 «Зерде» мектебінде 2017-2018 оқу жылында олимпиада мен әр түрлі деңгейдегі жарыстарда жүлделі орын алған оқушыларды марапаттау мақсатында дәстүрлі «Жұлдыздар шеруі-2018» салтанатты кеші №67 мектеп-лицейінің акт залында болып өтті. Шараның шымылдығын Халықаралық Шабыт фестивалінің гран прии иегері «Қорқыт» дәстүрлі саз тобы «Қарасай-Қази» күйімен ашты

    1. Мейрам Серікболсын - Түймада-2017, Иран олимп, Жәутіков олимпиадасы, Азия-Тынық мұхит Жібек жолы олимпиадасы, Сұлтанғазин олимпиадасы, Республикалық пән олимп-қола.

    2. Суханбекова Әсемгүл - Жолдасбеков ат.ғылыми жоба сайысы/2

    3. Балтабай Бекхан - Сұлтанғазин олимпиадасы/2

    4. Уалиева Дильназ - Сұлтанғазин олимпиадасы/2,  Павлодар аймақтық олимп/2

    5.Жұмағұлов Марғұлан- респ.ғылыми жоба/алтын

    6.Мамырбекова Мадина- респ.ғылыми жоба/күміс   

    7.Аятхан Назира- респ.ғылыми жоба/қола

    8.Турашева Анель- респ.пәндер олимп/қола

    9.Саркенова Индира- респ.пәндер олип/қола

    10.Жеткерген Жания- респ.пәндер олимп/қола

    11. Куанышева Арай - Президенттік олиимп/күміс

    12. Хамидоллин Шерхан - 11- қалалық ғылыми жоба -1 орын

    13. Пернебаев Санжар - Ұлттық ин.жоба-менторлық куәлік, Робототех.V чемпионат/3,ғылыми жоба-қала/1. Шаттық-2018/қола      

    14. Азименов Асылжан -KazRobotics-2017-1 орын, Робототехника V ашық чемпионат-1 орын, пән олимп-қала-3 орын, ғылыми жоба-қала-2 орын

    15. Айбек Айкүміс- KazRobotics-2017-1 орын, ғылыми жоба/қала-1 орын, шаттық-2018/қола

    16. Бекет Мереке - KazRobotics-2017-2 орын, «ROBOFEST 2017»-3 орын

    17.Тоқтарбаев Даниял- Павлодар аймақтық олимп-2 орын

    18. Нұртуған Мұхамедияр - Павлодар аймақтық олимп- 2 орын, Шаттық-2018 театр/қола

    19. Қайрат Аманжол - Павлодар аймақтық олимп-2 орын

    20. Бекен Лейла - Павлодар аймақтық олимп-2 орын, Шаттық-2018/театр-қола

    21. Нағмет Ерхан - Павлодар аймақтық олимп-2 орын

    22.Нұрсұлтан Амангелді- робототехникадан V ашық чемпионат-1 орын

    23.Сабитов Санат- робототехникадан V ашық чемпионат-3 орын, «ROBOFEST 2017»-3 орын

    24.  Ашимов Асхат- робототехникадан V ашық чемпионат-3 орын

    25.  Конушпаева Аягоз- 9- ғылыми жоба-1 орын, пән олимп/қала-1 орын 

    1.                

       

               
    nazarbayev.jpg?_=1 sim2.jpg?_=1597814901 sim3.jpg?_=1597814951

    Ауа - райы

    Оцените школьный сайт:

    Дауыс беру

    Полезные ссылки