Меню KDT
МЕНЮ

logo.png?_=1593595360

№9 "ЗЕРДЕ"  МАМАНДАНДЫРЫЛҒАН МЕКТЕБІ
  • kz
  • Меню школы

    Таным оқушылар ұйымы

    «Таным» оқушылардың кіші-ғылыми қоғамының 2017-2018 оқу жылындағы ғылыми-әдістемелік жұмыстарына талдау 

    Дарынды балаларға арналған «Зерде» мектебінің негізгі мақсаты дарынды оқушыларды айқындау, дамыту және оларды қолдау. Оқушылардың шығармашылық қабілеттерін дамыту мақсатында халықаралық, республикалық, қалалық олимпиадалар мен ғылыми жобалар жарысына, зияткерлік ойындар мен сайыстарға жүйелі қатысып отыру. Оқушыларды ізденушілік-зерттеу жұмысына тарту, ізденушілік қабілеттерін дамыту бағытында мектепте «Таным» атты оқушылардың ғылыми қоғамы жұмыс атқаруда, оның жұмыс жүйесінде – оқушылардың ғылыми жарыстарын ұйымдастырып, өткізу және оқушыларды түрлі деңгейдегі ғылыми-практикалық конференцияларына қатыстыру болып табылады.
    Жалпы білім беретін пәндер бойынша  қалалық ғылыми жобалар жарыстарында 2017-2018 оқу жылында 16 жоба жүлделі орын, 4 жоба грамота иеленді.





    Оқушының аты-жөні

    Сыныбы

    Пәні

    Нәтижесі

    Жетекшісі

    1

    Айбек Айкүміс Конушпаева Аягоз

    9

    жер және космос

    1

    Кайсенова Валя

    2

    Мамырбекова Мадина

    11

    қолдан матем

    1

    Тердікбай Күшай

    3

    Серикжанов Әділжан

    Суханбекова Әсемгүл

    9

    11

    қолдан матем

    3

    Дыбыспаев Болатжан

    4

    Сламхан Сәт

    10

    экономика

    2

    Дыбыспаев Болатжан

    5

    Турашева Анель

    11

    экономика

    2

    Тердікбай Күшай

    6

    Амирова Рауан

    11

    экономика

    3

    Ермаганбетова Гульшат

     7

    Рахимбаев Темірлан

    Азименов Асылжан

    9

    8

    информатика

    2

    Жумагатова Гульсара

     8

    Дыбысбай Думан

    Дыбыспаева Алуа

    9

    информатика

    1

    Дыбыспаев Болатжан

     9

    Куанышева Арай

    11

    Қоршаған орта

    3

    Молбасова Гүлбаршын

     10

    Сырымова Жанерке

    8

    Қоршаған орта

    1

    Касымова Лязым

     11

    Аятхан Назира

    11

    химия

    2

    Жумагулова Кулжан

     12

    Хамидоллин Шерхан

    11

    тарих

    1

    Рахимова Гүлнар

     13

    Жұмағұлов Марғұлан

    11

    этномәдениеттану

    3

    Рахимова Гүлнар

     14

    Пернебаев Санжар           

    9

    физика

    1

    Кайсенова Валя

     15

    Нұрбопаева Нұрайым

    9

    Қолдан матем

    3

    Бибазаров Рауан

     16

    Кенжебаев Абылай

    Алтынбеков Әділет

    8

    Қоршаған орта

    2

    Сариева Гаухар

    17

    Сарбақыш Нұрәлі

    11

    Қолдан матем

    гр

    Тердікбай Күшәй

    18

    Самаева  Алтынай

    8

    әдебиет

    Гр

    Боканова Айгүл

    19

    Рахимова Наргиза

    Исенов Қуат

    8

    өлкетану

    Гр

    Ермаганбетова Гулшат

    20

    Дыбыспаева Дина

    10

    химия

    гр

    Жумагулова Кулжан

    Республикалық ғылыми жобалар сайысына 10 ғылыми жоба өтіп, ішінде 3 оқушы жүлделі орын алып келді. 11-сынып оқушылары- Жұмағұлов Марғұлан-Алтын медаль, Мамырбекова Мадина-Күміс медаль, Аятхан Назира- Қола медальға ие болды.


    Жыл сайынғы өтетін 1-7 сынып оқушылары арасында өтетін «Кіші Зерде» ғылыми жобалар сайысына 7-сынып оқушылары қатысып, Садритен Алуа, Касенова Риза, Талғатов Даулет-3 орын, Бейсенбина  Нуриля-мақтау қағазына ие болды.
    Мектеп оқушыларының  қалалық,
    республикалық пән олимпиадаларына қатысу нәтижелілігі
    2017-2018 оқу жылы жалпы білім беретін пәндер бойынша өтетін республикалық олимпиаданың II (аудандық) кезең қорытындысы бойынша 20 оқушы жүлделі орын, 7 оқушы грамота иеленсе, III (қалалық) кезең қорытындысы бойынша 26 орын, 9 грамота болды. Республикалық кезеңде 6 оқушы қатысып 4 оқушы жүлделі орынға ие болды.  Олар 11-сынып оқушылары-Мейрам Серікболсын-қола, Саркенова Индира-қола, Турашева Анель-қола, 10-сынып оқушысы Жеткерген Жания-қола медаль алып келді.
    Мектеп оқушыларының қалалық деңгейде жүлде алуы жылдан жылға артып келеді. Оның дәлелін төмендегі диаграммадан көруге де болады.

    Оқушының аты-жөні

    Сын

    Пәні

    Нәтижесі

    Жетекшісі

    1

    Уалиева Дильназ

    9

    математика

    3 орын

    Хазез Мейрам

    2

    Мейрам Серікболсын

    11

    математика

    1 орын

    Тердикбай Күшай

    3

    Садыков Темірлан

    9

    физика

    2 орын

    Кайсенова Валя

    4

    Жумадилов Тамерлан

    9

    физика

    3 орын

    Кайсенова Валя

    5

    Маликайдар Нурсайд

    9

    физика

    гр

    Кайсенова Валя

    6

    Айтмұхамедқали Қасымхан

    10

    физика

    3 орын

    Ертисхан Даркей

    7

    Сарбақыш Нұрәлі

    11

    физика

    3 орын

    Хатап Хамбар

    8

    Азименов Асылжан

    9

    химия

    3 орын

    Коптлеуов Ғалымжан

    9

    Дыбыспаева Дина

    10

    химия

    гр

    Жумагулова Кулжан

    10

    Кумашев Адиль

    10

    химия

    гр

    Жумагулова Кулжан

    11

    Аятхан Назира

    11

    химия

    3 орын

    Жумагулова Кулжан

    12

    Балтабаева Ділназ

    11

    химия

    2 орын

    Жумагулова Кулжан

    13

    Болатқызы Назерке

    9

    биология

    3 орын

    Сариева Гаухар

    14

    Куанышева Арай

    11

    биология

    3 орын

    Молбасова Гулбаршын

    15

    Нигметова Тахмина

    9

    география

    3 орын

    Шокатова Галия

    16

    Балтабай Сұлтан

    9

    география

    2 орын

    Ермаганбетова Гулшат

    17

    Аман Самир

    10

    география

    гр

    Нуржанова Карлыгаш

    18

    Саханова Анель

    10

    география

    3 орын

    Нуржанова Карлыгаш

    19

    Саркенова Индира

    11

    география

    2 орын

    Байулова Гулназия

    20

    Рахимбаев Темірлан

    9

    информатика

    гр

    Жумагатова Гульсара

    21

    Мұхамбек Ділнұр

    9

    тарих

    2 орын

    Тогтаухан Миядағ

    22

    Тулеу Жадыра

    9

    тарих

    гр

    Камешов Мейрамбек

    23

    Бухатов Бекзат

    10

    тарих

    гр

    Тогтаухан Миядағ

    24

    Аманбаева Аружан

    10

    тарих

    3 орын

    Тогтаухан Миядағ

    25

    Турашева Анель

    11

    тарих

    2 орын

    Рахимова Гульнар

    26

    Кокеева Наргиз

    9

    қазақ тілі

    2 орын

    Боканова Айгүл

    27

    Конушпаева Аягоз

    9

    орыс тілі

    1 орын

    Турсекеева Калимаш

    28

    Ахмет Диас

    9

    орыс тілі

    гр

    Турсекеева Калимаш

    29

    Жеткерген Жания

    10

    орыс тілі

    2 орын

    Турсекеева Калимаш

    30

    Орал Ақерке

    10

    орыс тілі

    3 орын

    Турсекеева Калимаш

    31

    Нұрбопаева Нұрайым

    9

    ағылшын тілі

    3 орын

    Бекенова Бибигуль

    32

    Нығметова Малика

    10

    ағылшын тілі

    1 орын

    Бекенова Бибигуль

    33

    Жабаш Арай

    11

    ағылшын тілі

    3 орын

    Бекенова Бибигуль

    34

    Молдагожина Амина

    11

    ағылшын тілі

    3 орын

    Бекенова Бибигуль

    35

    Еріков Қадіржан

    10

    география

    гр

    Нуржанова Карлыгаш

                

    Халықаралық жарыстар, Халықаралық Жәутіков олимпиадасы
        2017-2018 оқу жылында халықаралық жарыстар бойынша мектебіміздің  4 оқушысы 8 жүлделі орын алып келді. Олар: 11-сынып оқушысы Мейрам Серікболсын – Якутияда өткен Түймада-2017  олимпиадасы- Алтын медаль, Иран олимпиадасы- Қола медаль, Азия Тынық мұхит Жібек жолы олимпидасы- қола медаль, Халықаралық Жәутіков олимпиадасы-2018- Қола медаль, Сұлтанғазин атындағы халықаралық олимпиада- Алтын медальға ие болса, 11-сынып оқушысы Суханбекова Әсемгүл- Жолдасбеков атындағы ғылыми жобалар сайысында-Күміс медаль, Сұлтанғазин атындағы халықаралық олимпиадада- Балтабай Бекхан - 2 орын, Уалиева Дильназ- 2 орынға ие болды.

    Мектеп оқушыларының әр түрлі деңгейдегі жарыстарға қатысу нәтижелілігі. /республика,қала/
        2017-2018 оқу жылында мектеп оқушылары робототехника жарысы бойынша республикалық, қалалық жарыстарда жоғары нәтиже көрсетті. Республикалық Ақтөбе қаласында өткен «KazRobotics-2017» жарысында Айбек Айкүміс, Азименов Асылжан-1 орын, Бекет Мереке-2 орынға ие болып арнайы сыйлықтармен марапатталды. Республикалық Ұлттық инновациялық жобалар олимпиадасында –Пернебаев Санжар үздік 10 жобаның қатарына еніп, менторлық куәлікке ие болды. Яғни, оқушының жобасына арнайы ментор көмек беріп, іске асыратын болады. Алматы қаласындағы робототехникадан өткен V ашық чемпионатта –Азименов Асылжан, Нұрсұлтан Амангелді- 1 орын, Бекет Мереке, Сабитов Санат- 3 орын, Пернебаев Санжар, Ашимов Асхат- 3 орынмен марапатталды. Ал «ROBOFEST-2017»қалалық жарысында –Балтабай Сұлтан, Сейтжан Назар, Бекет Мереке, Сабитов Санат- 3 орынға ие болды.

        

    Қалалық Сәкен Сейфуллин оқуларында 7-сынып оқушысы Мадиұлы Сұлтанбейбарыс- Бас жүлдеге ие болды.
             Ғылыми жобалар сайысы бойынша қалалық «Ғылымдағы дебьют» жарысында 10-сынып оқушысы Бухатов Бекзат 3-орын, 9-сынып оқушысы Пернебаев Санжар 2-орын, 8-сынып оқушысы Сырымова Жанерке 3-орынмен марапатталды.
    Мектебіміздің дарынды оқушылары дәстүрлі қалалық «Педагогикалық олимпиадаға » қатысып, Мусабеккова Сауле Фазылжанқызының жетекшілігімен жүлделі 2-орынға ие болды.
    Мектеп оқушыларының түрлі деңгейдегі пәндік олимпиадаларға қатысу нәтижелілігі./республика,қала/
          2017-2018 оқу жылында мектеп оқушылары түрлі деңгейдегі пәндік олимпиадалар бойынша бірнеше жарыстарға қатысып, жүлделі орындарға ие болды. Биология пәні бойынша 11-сынып оқушысы Қуанышева Арай- Х Президенттік олимпиадада –Күміс медаль, тарих пәні бойынша Ә.Бөкейханов олимпиадасында Мұхамбек Ділнұр-1 орын, Елеусинова Аружан-2 орын,  Павлодар қаласында өткен Аймақтық математиктер турнирінде –Қайрат Аманжол, Уалиева Дильназ, Тоқтарбаев Даниял, Бекен Лейла, Нұртуған Мұхамедияр, Нагмет Ерхан- 2 орынға ие болды.
    Жыл сайын математика пәнінен өтетін қалалық Ли олимпиадасында  11-сынып оқушысы   Мейрам Серікболсын 2- орын және Дархан Нұрахмет 3- орынмен марапатталды.
          Мектебімізге биылғы оқу жылында қабылданған 7- сынып оқушылары да өздерінің дарындылықтарын көрсетіп, қалалық «Полиглот» олимпиадасында Абдрахман Салтанат-3 орын және қалалық «Жас математиктер» олимпиадасына 5 оқушы қатысып жүлделі орындарға ие болды. Олар:

    Аты-жөні

    сын

    орын

    Жетекшісі

    1

    Амангелдіұлы Мирас

    7

    3 орын

    Муталип Самат

    2

    Амантай Аружан

    7

    1 орын

    Муталип Самат

    3

    Ашкей Алиасқар

    7

    2 орын

    Муталип Самат

    4

    Рахимбаева Томирис

    7

    2 орын

    Муталип Самат

    5

    Тлеуғазыев Ерәділ

    7

    3 орын

    Муталип Самат

    Мектеп оқушыларының аудандық олимпиадаға қатысуы.
      Аталған оқу жылында аудандық пәндер олимпиадасында 20 оқушы жүлделі орын мен  7 оқушы мақтау қағазына ие болды. Оның ішінде 1-1 орын, 8-2 орын, 9-3 орын нәтижесін көрсетті.

    Аты-жөні

    сын

    орын

    Жетекшісі

    1

    Уалиева Дильназ

    8

    математика

    1 орын

    2

    Бекен Лейла

    8

    математика

    3 орын

    3

    Асылбек Дания

    8

    математика

    гр

    4

    Нұртуған Мұхамедияр

    8

    математика

    3 орын

    5

    Тоқтарбаев Даниял

    8

    математика

    3 орын

    6

    Нагмет Ерхан

    8

    физика

    2 орын

    7

    Еркінбекұлы Әли

    8

    физика

    2 орын

    8

    Байжуменов Агзам

    8

    физика

    гр

    9

    Садритен Алуа

    (7)8

    химия

    3 орын

    10

    Айтжанова Жания

    8

    химия

    3 орын

    11

    Азименов Асылжан

    8

    химия

    2 орын

    12

    Кенжебай Азалия

    8

    химия

    2 орын

    13

    Алтынбеков Әділет

    8

    химия

    3 орын

    14

    Ғалы Шырын

    8

    биология

    2 орын

    15

    Бурханова Дильназ

    8

    география

    2 орын

    16

    Серікқалиева Айгерім

    8

    география

    3 орын

    17

    Айтмухаметов Ерасыл

    (7)8

    информатика

    2 орын

    18

    Жантулекова Шынарай

    8

    тарих

    2 орын

    19

    Мұхамбек Ділнұр

    8

    тарих

    гр

    20

    Ғазиз Арман

    8

    тарих

    гр

    21

    Омарова Жадыра

    8

    қазақ тілі

    3 орын

    22

    Жалғасбай Назерке

    8

    қазақ тілі

    гр

    23

    Айтхожин Әмірхан

    (7) 8

    орыс тілі

    3 орын

    24

    Абдрахман Салтанат

    (7) 8

    ағылшын тілі

    гр

    25

    Нұркенұлы Бексұлтан

    8

    ағылшын тілі

    2 орын

    26

    Муканова Айдана

    8

    биология

    3 орын

    27

    Амантай Арман

    8

    физика

    гр

    2017-2018 оқу жылындағы «Зерде» мектебі педагог кадрларының жетістіктері
        Аталған оқу жылында Алматы қаласында өткен республикалық «Үздік авторлық бағдарлама» жарысында Тердікбай Күшай 2-орын, Касымова Лязым 3-орынға ие болды.
    Информатика пәні мұғалімі – Нұржанова Бүлдіршін қалалық Педагогикалық идеялар фестиваліне арнайы компьютерлік бағдарлама ұсынып, жүлделі 2-орынға ие болды.
             Орал қаласында өткен Республикалық математика пәні мұғалімдеріне арналған «Математикалық регата» олимпиадасында біздің мектеп ұстаздары- Есенбеков Самат пен Бибазаров Рауан командалық есеппен 3 орынмен марапатталды.
    Жыл соңында өткізілетін Республикалық «Үздік педагог-2018» қалалық байқауында жоғарғы санатты математика пәні мұғалімі –Тердікбай Күшай Бас жүлдеге ие болып 1 745 000 сыйақыға ие болып, мектеп мерейін бір асқақтатты.

                                                                                                                  
    nazarbayev.jpg?_=1 sim2.jpg?_=1597814901 sim3.jpg?_=1597814951

    Ауа - райы

    Оцените школьный сайт:

    Дауыс беру

    Полезные ссылки